O nas

Szkoła Tańca Estyma powstała w celu rozpowszechniania idei tańca. Zachęcamy do udziału w prowadzonych przez nas zajęciach nauki tańca towarzyskiego w wersji sportowej i użytkowej. Prowadzimy kursy z różnych form tanecznych na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszym celem jest nie tylko nauczenie reguł i zasad danej techniki, ale także ukazanie kultury i magii tańca. Szeroka oferta, niepowtarzalna atmosfera oraz wysoki poziom świadczonych usług dają gwarancję niezapomnianych chwil spędzonych w Szkole Tańca Estyma.

Karolina Rządkowska – jestem dyplomowaną tancerką, choreografem oraz magistrem pedagogiki. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam już jako dziecko uczęszczając do Społecznego Ogniska Baletowego w Częstochowie przy ulicy Sobieskiego. W wieku 13 lat rozpoczęłam naukę tańca towarzyskiego, zdobyłam najwyższą międzynarodową klasę taneczną S. Do moich najważniejszych sukcesów zaliczam wytańczenie w stylu standardowym tytułu Mistrza Polski najwyższej krajowej klasy A w 2013 roku, a także v-ce Mistrzostwa Akademickich Mistrzostw Polski 2014. Jestem v-ce Mistrzynią Okręgu Łódzkiego. Uczestniczyłam w kilkudziesięciu turniejach w Europie. Brałam udział w międzynarodowych szkoleniach tanecznych z uznanymi trenerami. Od 2015 roku rozpoczęłam pracę z młodzieżą w województwie lubelskim. Moi wychowankowie mogą pochwalić się sukcesami w krajowych konkursach tanecznych. Między innymi zajęli 2 miejsce w XI Nałęczowskim Festiwalu Tańca w kategorii „współczesne formy taneczne do lat 9”, a także wytańczyli nagrodę indywidualną za „Pomysłowość Choreografii” podczas IV Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Biłgoraju.

Kamil Rządkowski – Jestem doświadczonym tancerzem i instruktorem. Swoją taneczną przygodę rozpocząłem od nauki tańców użytkowych. Moja pasja szybko nabrała tempa i rozwinęła się w naukę sportowego tańca towarzyskiego. Uczestniczyłem w turniejach tańca towarzyskiego zarówno w Polsce jak i za granicą osiągając liczne sukcesy. Brałem udział w szkoleniach z cenionymi trenerami. Uzyskałem najwyższą krajową taneczną klasę A. Grupy przeze mnie prowadzone stawały w roku 2017 na podium zdobywając 1 i 2 miejsca w wojewódzkich konkursach okręgu lubelskiego.